AlfaDruk24: Fotograf, wizytówki, druk, cyfrowy, drukarnia Białystok

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania naszych klientów i odpowiedzi na nie.
 • Potrzebuję wizytówek i nie mam pomysłu na projekt.
  Wykonujemy projekty graficzne kompleksowo od “A do Z”. Projekt możemy wykonać w wektorze (grafika wektorowa) lub w postaci grafiki rastrowej (lub też połączenie obu technik). Możemy wykonać projekt samego logo czy tzw. znaku (symbolu) graficznego. ...
 • Co jeśli naprawa mojego komputera okaże się nieopłacalna?
  Jeśli naprawa komputera okazuje się nieopłacalna informujemy o tym klienta i wspólnie podejmujemy decyzję o dalszym postępowaniu. W większości przypadków nie pobieramy żadnej opłaty.
 • Czy zrealizuję w AlfaDruk24 xero kopie w kolorze?
  Oczywiście oferujemy wydruki kolorowe i czarno-białe (mono).
 • Czy w AlfaDruk24 mogę liczyć na rabaty?
  Oczywiście że tak. Rabaty przyznajemy naszym stałym klientom oraz przy dużych zamówieniach. Przyznawane rabaty wynoszą 10%, 20% lub 25%.
 • Fotograficzna sesja plenerowa. Czy ta usługa jest dostępna w AlfaDruk24?
  Jeśli chodzi o fotografię to naszym głównym produktem są zdjęcia do dokumentów. Nie mniej jednak istnieje możliwość umówienia się na sesję plenerową. Pracujemy na sprzęcie marki Nikon oraz na jasnych szkłach stałoogniskowych.
 • Potrzebuję ulotek w małym nakładzie.
  Nie ma problemu. Realizujemy zarówno te mniejsze jak większe zlecenia. Warto jednak pamiętać o podstawowej zasadzie: im większy nakład (ilość) tym cena jednostkowa za ulotkę jest niższa.
 • Jak długo muszę czekać na wydruk?
  To zależy od formatu wydruku, ilości, rodzaju podłoża. Niektóre wydruki, w szczególności te na formacie A4 i A3 możemy wykonać od ręki. Również na papierach kredowych – do 350g. Niewielkie ilości wydruków wielkoformatowych (do formatu ...
 • Potrzebuję szybko zdjęć do dokumentów. Jak długo będę czekać na odbiór?
  Zdjęcia do dokumentów wykonujemy w trybie zwykłym lub ekspresowym. Zdjęcia ekspresowe wykonujemy na poczekaniu, od ręki w czasie ok. 5 minut. Zdjęcia natychmiastowe (ekspresowe) z oczywistych względów poddawane są mniejszemu retuszowi niż zdjęcia standardowe.
 • Potrzebuję reklamy zewnętrznej dla firmy
  Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroko rozumiana reklama zewnętrzna. Zakres usług w tym wypadku jest naprawdę szeroki. Od naklejek reklamowych poprzez szyldy, tablice reklamowe, banery, potykacze, roll’upy, aż po duże elementy wystawiennicze oraz podświetlane kasetony i ...
 • Czy mój komputer działa zbyt wolno? Jak to ocenić?
  Należy dostarczyć komputer, laptop do naszego serwisu gdzie wykwalifikowany pracownik dokona należytej diagnozy sprzętu. Niestety nie zawsze jesteśmy wykonać taką diagnozę od ręki.
 • Od jakiej ilości mogę zamówić gadżety reklamowe?
  Nie mamy określonej ilości minimalnej gadżetów reklamowych czy innych oferowanych przez nas produktów. Jednak zawsze obowiązuje zasada: im więcej tym taniej (cena jednostkowa produktu jest niższa).
 • Rozbita matryca laptopa. Czy warto naprawiać go?
  W przypadku tego typu uszkodzeń należy dostarczyć laptop czy inne urządzenie do naszego serwisu na ul. Kozłową 21, gdzie nasz doświadczony technik lub serwisant oceni opłacalność i koszt ewentualnej naprawy.

Nie znalazłeś odpowiedzi nurtujące Cię pytanie? Zadaj je nam!